GENEL BAKIŞ

Altyapınızın Temelini, Yetkin İnsan Kaynağı ile Yönetin!

Bilgi teknolojileri altyapısı göz önüne alındığında, tüm sistemin sistem altyapısı ve sanallaştırma bölümlerinin üzerine kurgulandığını ve bu temelin çok sağlam olması gerektiği inkâr edilemez bir gerçeklik. Her ne kadar birçok firma tamamen bulut veya hibrit bir yapıya geçmiş olsa da bu sistemlerin yönetimi ve kesintisiz çalışması için gerekli iş gücü, BT departmanın oldukça zamanını almakta.

Yönetilen Sistem Altyapısı ve Sanallaştırmanın Avantajları Nelerdir?

BT altyapısının yönetimindeki gerekli uzmanlık, firmaların sıkıntı yaşadığı konuların başında geliyor. Ek olarak kesintisiz hizmetin çok daha önem kazandığı günümüzde, Mayasoft’un sağladığı Yönetilen Sistem Altyapısı ve Sanallaştırma hizmeti ile sistemlerin güncel tutulabilmesi, kesintisiz hizmet verilebilmesi ve 7x24 izlenebilmesi sağlanabiliyor.

Yetkin İnsan Kaynağı

Mayasoft’un deneyimli, uzman teknik ekibi sayesinde, güncel teknolojilere hızlı uyum sağlarsınız.

Kesintisiz 7x24 Yönetim ve İzleme

Sistemler 7x24 kesintisiz izlenir, olası risklere anında müdahale edilir.

Güncel Altyapı

Sahip olacağınız Yönetilen Hizmet sayesinde, yetkin mühendislerimiz sistemlerinizin her zaman güncel tutulmasını sağlar.

Uluslararası Standart ve En İyi Uygulamalar

ITIL en iyi uygulamalarına uygun bir şekilde yönetilen bir altyapıya sahip olursunuz.

HİZMETİN FAYDALARI

Firmalara Kattığı Değerler Nelerdir?

  • Mayasoft Yönetilen Sistem Altyapısı ve Sanallaştırma hizmeti ile kapasite ve performans yönetimi sağlanırken, fazladan kaynak tüketiminin de önüne geçilir. Yeni sistem yatırımı konusunda gereksiz maliyet oluşumları bu sayede ortadan kalkar. 
  • Altyapınız 7x24 izlendiği için kesinti yaşamazsınız. Yaşanmayan kesinti; itibar, müşteri ve emek kaybını önler, bunun sonucu olarak firmanızın büyümesine katkı sağlar.
  • Sistemler her daim güncellenir. Bu sayede güvenlik açıkları oluşmaz, en son teknolojilerden faydalanır, trendleri yakından takip edebilirsiniz.
  • Sistemleriniz ile ilgili en güncel rapor ve analizlere sahip olursunuz. Bu veriler sayesinden altyapınız ölçeklendirebilir, gereksiz kaynak israfı yaşamazsınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Aşağıda yer alan iletişim formundan, hizmetimizle ilgili detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.