HANGİ BULUT SERVİSLERİNİ NASIL KONUMLANDIRABİLİRİM?

HANGİ BULUT SERVİSLERİNİ NASIL KONUMLANDIRABİLİRİM?

Sahip olduğumuz sistemler üzerinde çeşitli iş yüklerini bulut ortamının sağladığı esnek ve verimli servisleri kullanarak genişletebilirsiniz. Her geçen gün gelişerek, süreçlerimizin ve yönetimsel eforlarımızın optimizasyonu konusunda yeni seçenekler ile karşımıza çıkan bulut hizmetlerini yakından takip etmenin fayfalı olacağını düşünüyoruz. Bu kapsamda sizlere destek olabilme adına kolay bir şekilde sistemlerinize entegre edebileceğiniz ve katma değer sağlayabileceğiniz bulut servislerini biraraya getirerek uyulamalı bir eğitim içeriği hazırladık. Bu eğitimde anlatacağımız bulut servislerini sistemlerinize nasıl entegre edebileceğinizi uygulamalar ile pekiştirebileceksiniz.

Eğitim Tarihi      : 29 Aralık 2016

Eğitim Saatleri   : 09:30 – 16:30

Eğitim Ücreti      : ÜCRETSİZ

Sertifika               : Mayasoft Katılım Sertifikası

 

Eğitim İçeriği      :

Bulut üzerinde veri yönetimi                     : Kritik verilerinizin yedekleme politakısını gözden geçirerek yeni bir hedef nokta olarak bulut çözümlerini de kullanabilirsiniz.

Bulut üzerinde disaster recovery              : Lokal ortamlarınızda barındrıdığınız ve sizler için kritik öneme sahip sunucularınızın bulut üzerine replike edilerek iş sürekliliğinizi artırabilirsiniz.

Bulut üzerinde MFA erişim denetimi         : Dışarıdan sistemlerinize erişim yaparken güvenlik seviyenizi bulut üzerinde MFA servisleri kullanarak artırabilirsiniz.

Bulut üzerinde log analitik ve izleme         : Sistemlerinize ait logları bulut üzerinde uygun maliyetlere analiz ederek dashboarlar aracılığıyla izleyebilirisiniz.

 

Kontenjanlarımız sınırlıdır. Kayıt sırasına göre işlemler yapılacaktır.

Mayasoft eğitim tarihinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Etkinlik Tarihi
29.12.2016 09:30

Etkinlik Yeri
Mayasoft Bostancı

Konuşmacılar
Ümit Seyhan

Maksimum Katılımcı Sayısı
20

Etkinlik Hakkında Bilgi Almak İçin
sedef.karan@mayasoft.com.tr

Etkinlik Hakkında Bilgi Almak İçin
0216 575 36 74