Microsoft Azure

Azure nedir? Kısacası, Microsoft'un bulut platformudur: Daha hızlı ilerlemenize, daha fazla şey yapmanıza ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan, tümleşik hizmetler (bilgi işlem, depolama, veri, ağ ve uygulama gibi) içeren büyüyen bir koleksiyondur. Ancak bu sadece buzdağının görünen kısmı.
 

Daha fazlası için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Intune

Microsoft Intune, kurumların; çalışanlarına, şirket bilgilerini güvende tutarak kurumsal uygulamalara, verilere ve kaynaklara hemen her yerden ve hemen her cihazdan erişme imkanı sunmasına yardımcı olur.
 
  • Windows, Windows Phone, iOS ve Android gibi popüler platformlar üzerinden mobil cihaz ve uygulama yönetimi olanağı sağlayın
  • Intune ile yönetilen mobil Office uygulamaları ile verimliliği en yüksek düzeye çıkarın
  • Intune uygulama sarmalayıcısı ile mobil uygulama yönetimini işkolu uygulamalarına yayın
  • Kayıt ve uyumluluk ilkelerine uygun şekilde, cihazlar üzerinden kurumsal kaynaklara erişim sağlayın
  • Bulutta Intune ya da şirket içinde System Center 2012 Configuration entegrasyonu sayesinde tek bir yönetim konsolunu kullanarak yönetimi basitleştirin

Office 365

Office 365, Microsoft’ un ev kullanıcıları da dahil olmak üzere, Small ve Custom firmaların Cloud yapı üzerinde Exchange Online, Lync Online, SharePoint Online ve Office Professional Plus gibi ürünlerinin Cloud üzerinde kullanımını bizlere sunan bir Cloud hizmetidir.  Office 365 ile beraber Microsoft Office Professional Plus, Office Web Apps, Exchange 2013 Online, Sharepoint 2013 Online ve Lync Server 2013 Online hizmetleri sunulmaktadır. Microsoft'un Office 365 Cloud hizmeti sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek  Microsoft Exchange, Microsoft Lync, Microsoft SharePoint ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Daha fazla bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

mayasoft talep formu