Microsoft Azure

Azure nedir? Kısacası, Microsoft'un bulut platformudur: Daha hızlı ilerlemenize, daha fazla şey yapmanıza ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olan, tümleşik hizmetler (bilgi işlem, depolama, veri, ağ ve uygulama gibi) içeren büyüyen bir koleksiyondur. Ancak bu sadece buzdağının görünen kısmı.
 

Daha fazlası için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Microsoft Intune

Microsoft Intune, kurumların; çalışanlarına, şirket bilgilerini güvende tutarak kurumsal uygulamalara, verilere ve kaynaklara hemen her yerden ve hemen her cihazdan erişme imkanı sunmasına yardımcı olur.
 
  • Windows, Windows Phone, iOS ve Android gibi popüler platformlar üzerinden mobil cihaz ve uygulama yönetimi olanağı sağlayın
  • Intune ile yönetilen mobil Office uygulamaları ile verimliliği en yüksek düzeye çıkarın
  • Intune uygulama sarmalayıcısı ile mobil uygulama yönetimini işkolu uygulamalarına yayın
  • Kayıt ve uyumluluk ilkelerine uygun şekilde, cihazlar üzerinden kurumsal kaynaklara erişim sağlayın
  • Bulutta Intune ya da şirket içinde System Center 2012 Configuration entegrasyonu sayesinde tek bir yönetim konsolunu kullanarak yönetimi basitleştirin

Office 365

Microsoft Office 365, şirketler için e-posta, ortak döküman yönetimi, tanıtıcı web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işyönetimi hizmetleridir.


Microsoft Office 365 çözümleri ile sunucu, donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, şirketinizdeki kullanıcı sayısı kadar ödeme yaparak Microsoft Exchange, Microsoft Skpe for Business, Share Point ve Office Web Apps hizmetlerini alabilirsiniz. Microsoft Office 365 çözümleri masaüstünden web’e kadar her yerde çalışabilmeniz için gerekli araçları sağlar.

mayasoft talep formu