Danışmanlık

Mayasoft olarak danışmanlık hizmetleri sayesinde şirketinizin mevcut iş yüklerini ve teknoloji altyapısını inceleyerek bunlar için en doğru çözümleri sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede şirketiniz sektörde esnek, çevik ve rekabet gücü yüksek bir oyuncu olacaktır.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında öncelikle bilgi teknolojileri stratejinizi gözden geçirerek bunu sektör gereksinimleri ile paralel olarak güncellemeyi hedefliyoruz. Buna bağlı olarak alt yapı yönetimi, mevcut yapının incelenmesi ve gerekli noktaların iyileştirilmesi, operasyonel verimliliğin arttırılması, yüksek erişilebilirlik hedefleri doğrultusunda BT alt yapınızın daha istikrarlı çalışmasının sağlanması noktasında destekler sunuyoruz. Bu destekleri tam zamanlı bakım anlaşması veya çağrı başına destek modeli şeklinde alabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetleri kapsamında sizlere sektörün en uzman kadrolarını sunmaktan gurur duyuruyoruz.

İnovasyon Hizmetleri

Kelime olarak yenilik ve yenilikçi anlamına gelen İnovasyon, herhangi bir dönemin adı artık inovasyon dönemi. Hemen her söktörde rekabetin hızlandığı bu organizasyon içinde yeni, önemli derecede iyileştirilmiş bir ürün veya sürecin ortaya konulması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genellikle firmaların kalite politikalarında karşımıza çıkan misyonumuz/vizyonumuz vurgusunu, gerçek anlamda içselleştirip, daha doğrusu çalışanlarının bunu yüreğinde hissetmesini sağlayabilen firma sayısı yok nedecek kadar azdır. Bu durum gerek Türkiye gerekse gelişmiş ülkelerde aynı seyirdedir. Bu konuda başarıya ulaşan şirketlerin %99 unun kendi içlerinde inovasyon departmanları vardır, ve bu departmanların maliyeti oldukça yüksektir.

Mevcut projeleriniz ile ilgili detaylı analizler yapılarak, en ufak bir sapma olmayacak şekilde sizlere sunuyoruz.İstekleriniz doğrultusunda projelerinizi yönetip, bu sürece profosyonel şekilde yön veriyoruz.

Mayasoft, fikirlerinizi projeye, projelerinizi de hayata geçirmek için hizmetinizdedir.

Sektörel Danışmanlık

Şirketinizin ihtiyaçlarının belirlenmesi, ihtiyaçlarınıza göre size sunduğumuz sektörel çözümlerimizin yapılandırılması, şirketinize özel rapor ve form tasarımlarının yapılması, kullanıcıların belirlenmesi, kullanıcı rollerinin sistem içerisinde oluşturulması, kullanıcıların şirketinizdeki misyonuna uygun şekilde sistem üzerinde işlemleri gerçekleştirmesi ve istenen performansı göstermesi, firmanıza özel olarak verilen uygulama eğitimleri ile sağlanmaktadır. 

Sistem Entegrasyon Hizmetleri

Blog, e-ticaret, içerik yönetim sistemi ya da özel bir uygulama, sizin projenize bağlı olarak tasarım ile birlikte geliştirme süreci de başlar. Modern teknolojiler sayesinde proje tamamen içerik ve işlev kontrolünü elinde tutar. Bazı hazır projeleri kullanmak isteyebilirsiniz, Wordpress veya Joomla gibi oldukça da hızlı hayata geçer. Mayasoft'un mükemmeliyetçi yapısındandır ki bu anlamda yapmış olduğu projeler, örneklerdekinden biraz daha ağır,ancak sağlam adımlarla ilerleyecektir, ancak varacağınız sonucun buna değdiğini göreceksiniz.

mayasoft talep formu